ru / ua / en Сделать закладкуСделать стартовойНа главную


Помогите Поливанову Сергею!

подробнее...

:: Новости >> До уваги пенсіонерів!


Шевелев В.С.
Шевелев Владимир Савельевич

Президент Всеукраинского благотворительного фонда «Наш Дом – Украина».

05.02.2008

До уваги пенсіонерів!

 ···


Управління Пенсійного фонду України в Куйбишевському районі міста Донецька доводить до відома пенсіонерів, що Законом України “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” на 2008 рік змінено механізм перерахунку пенсій . Зокрема:
Підлягають перерахунку з 01.01.2008 року із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2006 рік, що враховується для обчислення пенсій призначених згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” із застосуванням показників середньої заробітної плати правцівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002 – 2005 роки. Це дасть можливість більш ніж у три рази збільшити заробітну плату для обчислення пенсій, а саме з 306,45грн., яка враховувалася при перерахунку пенсії у 2004 році, до 928,81грн.
Викладено у новій редакції пункт четвертий статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме:
“ у разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням не менше ніж 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. При цьому з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для перерахунку пенсії, період після призначення пенсії не підлягає виключенню згідно із абзацом третім частини першої статті 40 цього Закону.
У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менше ніж 24 місяців страхового стажу, перерахунок пенсії провадиться не раніше як через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.
Якщо пенсіонер, продовжуючи працювати, набув стажу, достатнього для призначення пенсії відповідно до частини першої статті 28 цього Закону, то за заявою пенсіонера провадиться відповідний перерахунок пенсії, незалежно від того, скільки часу минуло після призначення пенсії при неповному стажі, з урахуванням заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.”
Шановні пенсіонери! Звертаємо Вашу увагу, що у управлінні Пенсійного фонду в Куйбишевському районі на час проведення перерахунків пенсії працює “гаряча” телефонна лінія за телефонами (062) 343-56-18, 203-84-79 з 8.00 до 20.00 години щоденно.
Консультацію також можна отримати по “Прямій телефонній лінії”, яку здійснює керівництво управління.
У першу п’ятницю місяця з 14.00 – 16.00 години за телефоном 343-56-44 та кожний другий вівторок з 8.00 – 17.00 години за телефоном 343-56-18.

Новости


Юные умельцы из творческой мастерской «Радуга», действующей при ВБФ «Наш дом – Украина-2005» и МОО «Международный родительский клуб» осваивают новые...

ВБФ "Наш Дом-Украина-2005" организовал проведение мастер-классов в школах и детских библиотеках Донецка. Ребята из школы № 42 посетили мастер-класс...

Коллектив сотрудников ВБФ «Наш дом – Украина-2005» провел акцию сбора одежды и детских игрушек для Донецкой городской организации ...

В апреле 2014 года при поддержке Всеукраинского благотворительного фонда «Наш Дом – Украина-2005» вышла в свет первая книга прозы Анны Сыромятниковой...

Ребята творческой мастерской "Радуга" не только осваивают новые техники и приемы, но и совершенствуют уже имеющиеся знания...


© Наш Дом 2005

build in 0.0048670768737793 sec